Mogilno Duże 29 Dobroń, łódzkie 95-082
606 536 177
gorbag.pl@gmail.com

Woreczki foliowe polietylenowe

Woreczki foliowe polietylenowe

HOME / OFERTA / WORECZKI FOLIOWE POLIETYLENOWE

Woreczki/torebki foliowe o dużej wytrzymałości; wykonane z polietylenowej folii PE, opakowanie foliowe wysoko przeźroczysta, nie szeleszcząca, miękkie.
Możliwości zastosowania są tak liczne, iż wypisywanie ich tutaj jest bezcelowe. Idealnie przydatne do pakowania zarówno drobiazgów jak i większych przedmiotów. Opakowania foliowe zdecydowanie ochronne. Większe rozmiary (worki PE) wykorzystywane są w pralniach do zabezpieczenia czystych ubrań dla klienta, często wykorzystywane także do zabezpieczania ubrań na wieszaku w szafie.

Torebki foliowe wysoko przeźroczyste (proste, z klapą, z wycięciem pod wieszak otworem odpowietrzającym i taśmą klejącą).
Jedną z naszych specjalizacji jest produkcja opakowań foliowych z foli polipropylenowej.

Charakterystyka wyrób:

● duża wytrzymałość mechaniczna,
● elastyczność,
● wysoka przeźroczystość i połysk,
● estetyka,
● odporność na wilgoć
● zanieczyszczenia zewnętrzne.

Dzięki dużej różnorodności dostępnych typów torebek foliowych z polipropylenem, znajdą one szerokie zastosowanie w wielu branżach m.in do pakowania ubrań, tkanin, kwiatów, biżuterii, art. papierniczych, gazet, art. spożywczych itp.

Istnieje możliwość dostosowania parametrów opakowania do indywidualnych potrzeb klienta.

Folia stretch OPP/Celalafonowa

Ze względu na swoje liczne zalety, torebki foliowe wykonane z orientowanego dwu-osiowo polipropylenu są bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o opakowania, na których można dokonać nadruku. Odznaczają się one także łatwością zgrzewania, możliwością za laminowania, estetycznym połyskiem oraz dobrą przejrzystością. Poza tym jest to produkt, który posiada kilka bardzo istotnych właściwości mechanicznym. Torebki foliowe tego typu, ze względu na swoją szczelność charakteryzują się niskim współczynnikiem przepuszczalności zapachów oraz pary wodnej, co ma bezpośredni wpływ na trwałość umieszczonego w nich asortymentu. W standardowej wersji są one aktywowane od zewnętrznej strony nawoju (jednostronnie).

Folia stretch nieorientowana, produkowana metodą wylewania, charakteryzuje się wysoką transparentnością i elastycznością. Jest ona także miękka, więc można ją stosować do: pakowania produktów spożywczych na szybko pakujących maszynach, jako materiał opakowaniowy do produktów spożywczych, galanteryjnych itp.

Właściwości torebek foliowych:

● niska przepuszczalność pary wodnej
● wysoka elastyczność
● bardzo korzystne parametry zgrzewu

Folia Stretch kwiatowa

Odznacza się najwyższym połyskiem i przeźroczystością spośród wszystkich oferowanych typów folii stretch. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością mechaniczną i sztywnością. Torebki foliowe wykonane z tego materiału standardowo oferowane są w wersji jednostronnie aktywowanej.

Zastosowanie:

● do pakowania kwiatów
● art. ozdobnych (papierówka, wstążek, siatek, torebek)
● prezentów

Skontaktuj się z nami

Oczekujesz profesjonalnej obsługi i wysokiej jakości? Sprostamy Twoim oczekiwaniom!