Mogilno Duże 29 Dobroń, łódzkie 95-082
606 536 177
gorbag.pl@gmail.com

Torebki foliowe polipropylenowe OPP i CCP (CAST)

Torebki foliowe polipropylenowe OPP i CCP 

HOME / OFERTA / TOREBKI FOLIOWE POLIPROPYLENOWE OPP I CCP (CAST)

Torebki foliowe polipropylenowe OPP i CCP (CAST)

Używając foli polipropylenowej jesteśmy w stanie wytworzyć dla Państwa wiele różnorodnych opakować z tego materiału. Torebki foliowe, które znajdują się w naszej ofercie, są nie tylko wysoko przeźroczyste, ale także posiadają kilka typów – od prostych modeli, przez takie z klapą, aż po produkty z otworem odpowietrzającym i zamknięciem przy pomocy taśmy klejącej.

Torebki foliowe

To również wiele praktycznych korzyści. Ich specyfikacja oraz jakość wykonania charakteryzują się bardzo dobra elastycznością oraz wytrzymałością. Poza tym torebki foliowe naszej produkcji to rozwiązanie estetyczne, odporne na działanie wilgoci oraz zabezpieczające (po zamknięciu) przed wieloma czynnikami zewnętrznymi, jak np. bród. Nasi klienci wykorzystują je między innymi do pakowania:

● odzieży i tkanin,
● kwiatów,
● artykułów spożywczych,
● gazet i innych artykułów papierniczych,
● biżuterii.

Na specjalne życzenie klienta oraz w ramach parametrów, jakie charakterystyczne są dla procesu technologicznego tworzenia naszych torebek foliowych, możemy uwzględnić indywidualne wymiary oraz inne sugestie klienta związane z ich produkcją. Materiał, z którego są one wykonane bardzo łatwo poddaje się również próbom nadruku na jego powierzchni. Opakowania tego typu nie przepuszczają także pary wodnej i zapachu, dlatego idealnie nadają się do zastosowania w branży spożywczej. Tak wykonane torebki foliowe mają zbawienny wpływ na trwałość pożywienia, na którym powinno przecież zależeć dostawcy, jak i konsumentowi takich specjałów zapakowanych w nasze produkty.

Nasze torebki foliowe

Nadają się również do wprowadzenia ich w proces automatycznego pakowania. Ich parametry zgrzewu są naprawdę zadowalające, a wytrzymałość na pewno wpłynie dodatnio na bezpieczeństwo umieszczonego w niech asortymentu.

Skontaktuj się z nami

Oczekujesz profesjonalnej obsługi i wysokiej jakości? Sprostamy Twoim oczekiwaniom!