Mogilno Duże 29 Dobroń, łódzkie 95-082
606 536 177
gorbag.pl@gmail.com

Opakowania foliowe z wieszakiem

Opakowania foliowe z wieszakiem

HOME / OFERTA / OPAKOWANIA FOLIOWE Z WIESZAKIEM

Główną działalnością firmy jest przygotowanie opakowań foliowych z wysoko przezroczystej folii polipropylenowej, polietylenowej oraz folii stretch. Jako doświadczony producent opakowań foliowych dbamy więc, by jakość naszych produktów była na jak najwyższym poziomie.

Produkcja odbywa się w profesjonalnie wyposażonym parku maszynowym pod okiem wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Jako producent opakowań foliowych z dużym stażem na polskim rynku realizujemy zamówienia na opakowania foliowe dla małych i większych przedsiębiorstw oraz dla klientów indywidualnych. Dbamy o Państwa zadowolenie, elastycznie dopasowując się do potrzeb i stawianych nam wymagań. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych wyrobów oraz szybką
i terminową realizacje zamówień. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dużą różnorodność produktów m.in opakowania foliowe, torebki foliowe, co pozwoli kompleksowo zaopatrzyć Wasze przedsiębiorstwo.

Torebki foliowe z wieszakiem

Dzięki posiadanej wiedzy oraz zapleczu technicznemu możemy zaoferować Państwu opakowania foliowe charakteryzujące się doskonałą przejrzystością oraz gwarancję doskonałych parametrów naszych produktów, jak ich elastyczność, jakość zgrzewu lub niska przepuszczalność pary wodnej.
W naszej ofercie znajdują się również woreczki foliowe z możliwością wykonania nadruku, co może znacznie podnieść zarówno ich estetykę jak
i rozpoznawalność wśród klientów.

Przystępne ceny! Krótkie terminy realizacji zamówień na opakowania foliowe!
Nasze opakowania foliowe posiadają również możliwość połączenia ich
z wieszakiem lub uchwytem, co znacznie podnosi jakość ekspozycji prezentowanych produktów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, naszymi technicznymi możliwościami oraz zapraszamy do sprawdzenia galerii naszych produktów.

Wysoko przeźroczyste z taśmą klejącą, przekładane przez opakowanie i ze zgrzewanym haczykiem. Trwałe, estetyczne, praktyczne – takie właśnie są nasze opakowania foliowe z wieszakiem. Jako doświadczony producent opakowań foliowych dbamy o to, by zastosowanie tego poręcznego rozwiązania sprawiło, że ekspozycja towaru stanie się łatwa, bardziej przejrzysta oraz profesjonalna. Opakowania foliowe z wieszakiem lub uchwytem doskonale nadają się do prezentowania towarów takich jak m.in:

● odzież
● obrusy
● pokrowce samochodowe
● pościel
● produkty w supermarketach

Dzięki zastosowaniu wysoko przeźroczystej folii CPP oraz swojej budowie sprawiają, że produkt jest doskonale widoczny. Jako producent opakowań foliowych z wieszakiem doskonale wiemy, jak ważna jest jakość opakowania oraz jego funkcjonalność, dlatego gwarantujemy, że nasz asortyment spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Na polskim rynku działamy już od wielu lat, dlatego mamy duże doświadczenie we współpracy z klientami oraz w terminowej realizacji zamówień. Nasze opakowania foliowe z haczykiem są więc wysokiej jakości, gdyż nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia ani utratę renomy. Do perfekcji opanowaliśmy zarządzanie produkcją oraz stworzyliśmy funkcjonalną sieć transportową, by żaden klient nie musiał zbyt długo czekać na swoje zamówienie.

Będąc producentem opakowań foliowych, znanym wielu klientom w całej Polsce, a także za granicą, nieustannie ulepszamy nasze metody oraz zaplecze techniczne. Na dzień dzisiejszy nasze opakowania foliowe z wieszakiem mogą pochwalić się nie tylko doskonałą wytrzymałością, ale i elastycznością, możliwością nadruku oraz niską przepuszczalnością aromatów i pary wodnej, co ma bardzo często wpływ na bezpieczeństwo produktów znajdujących się w środku.

Jako producent opakowań foliowych, folii stretch, torebek foliowych i opakowań foliowych, zamówienia realizujemy na terenie całej Polski, województwa łódzkiego – Łódź, Pabianice, Dobroń i okolice.

Skontaktuj się z nami

Oczekujesz profesjonalnej obsługi i wysokiej jakości? Sprostamy Twoim oczekiwaniom!