Mogilno Duże 29 Dobroń, łódzkie 95-082
606 536 177
gorbag.pl@gmail.com

Folia stretch

Folia stretch

HOME / OFERTA / FOLIA STRETCH

              
Głównym przeznaczeniem, jakie otrzymała folia stretch, jest zapewnienie bezpieczeństwa wysyłanym towarom. Mogą być one ułożone na palecie, mogą również znajdować się w paczkach. Materiał ten charakteryzuje się poza tym łatwym użyciem oraz ekonomicznością, co zapewne wpływa na jego stosowanie przy przygotowywaniu przesyłek różnego typu. Folia stretch posiada również wiele dodatkowych zalet, jak ochrona przed wilgocią oraz zabrudzeniem oraz utrudnienie dokonania kradzieży towaru.

Folia stretch

znajdująca się w naszym asortymencie posiada szerokość 50 cm, grubość 0,023 mm oraz standardową rozciągliwość sięgającą 160%. Parametry te doskonale oddają między innymi to, jakie wyzwania stawia się współcześnie przed rozwiązaniami zabezpieczającymi transport ładunków. Folia stretch to również możliwość tworzenia opakowań foliowych i zabezpieczania przesyłek za pomocą ręcznego owijania, jak i przy użyciu maszyn automatycznych i półautomatycznych, które są w stanie zrobić to za Państwa.

Uniwersalność foli stretch

sprawia, iż nadaje się ona do zabezpieczania transportu paletowego i nie tylko, w wielu różnych gałęziach przemysłu. W każdym przypadku mogą Państwo liczyć na jej bardzo dobre właściwości oraz komfort podczas pakowania. Z tego względu polecamy naszą folię stretch firmom reprezentującym takie branże, jak: przemysł papierniczy, spożywczy, farmaceutyczny, kosmetyczny, budowlany, czy też poligraficzny.

Jako producent opakowan foliowych, torebek foliowych i folii stretch, zamówienia realizujemy na terenie całej Polski, województwa łódzkiego – Łódź, Pabianice, Dobroń i okolice.

Skontaktuj się z nami

Oczekujesz profesjonalnej obsługi i wysokiej jakości? Sprostamy Twoim oczekiwaniom!