Mogilno Duże 29 Dobroń, łódzkie 95-082
606 536 177
gorbag.pl@gmail.com

Folia polipropylenowa arkusze celofanowe

Folia polipropylenowa arkusze celofanowe

HOME / OFERTA / FOLIA POLIPROPYLENOWA ARKUSZE CELOFANOWE

Arkusz foliowy wykonany jest z przezroczystej folii polipropylenowej tzn. celofan. Znajduje zastosowanie głowni przy estetycznym pakowaniu prezentów, kwiatów oraz wszelkiego rodzaju ozdób i upominków.

Folię stretch stosuje się do owijania paczek, ładunków składowanych na paletach oraz do zabezpieczania i wysyłania towarów. To ekonomiczna, łatwa w użyciu i powszechnie stosowana metoda zabezpieczania. Mocna, elastyczna folia stretch zabezpiecza ładunki przed wilgocią, deszczem, brudem oraz kradzieżą. W porównaniu z innymi produktami opakowaniowymi folia stretch dzięki właściwością rozciągającymi staje się bardziej wydajnym materiałem opakowaniowym.

Parametry folii stretch:
● Szerokość 500 mm
● Grubość 0,023 mm
● Rozciągliwość 160% – standard

Dystrybucja folii stretch rozciągliwej (stretch)

Doskonale zdajemy sobie sprawę z wymagań, jakie stawiają transport i zabezpieczenie ładunków przewożonych na palecie, dlatego pragniemy zaoferować Państwu doskonałe rozwiązanie, jakim jest folia stretch. Łódź jest miastem, w którym nasze produkty z tej kategorii zyskały już dużą popularność, dlatego pragniemy rozszerzyć obszar dystrybucji. Oferowany przez naszą firmę produkt przeznaczony jest zarówno do tworzenia foliowych opakowań transportowych metodą ręczną lub przy użyciu maszyny do owijania (w pełni zautomatyzowanej lub półautomatu).

Folie rozciągliwe (stretch)
– szeroki wachlarz zastosowań

Folie stretch, sprzedawane przez naszą firmę z Łodzi, sprawdzą się bardzo dobrze w wielu różnych branżach i gałęziach współczesnego przemysłu, jak na przykład:

● spożywczy (np. napoje)
● papierniczy (ochrona produktów wykonanych z tektury)
● poligraficzny
● budowlany
● farmaceutyczny
● kosmetyczny

Jako producent opakowan foliowych, torebek foliowych i folii stretch, zamówienia realizujemy na terenie całej Polski, województwa łódzkiego – Łódź, Pabianice, Dobroń i okolice.

Skontaktuj się z nami

Oczekujesz profesjonalnej obsługi i wysokiej jakości? Sprostamy Twoim oczekiwaniom!